444 4 915
444 4 915

Sateen

Sateen'in ihtiyaçlarını doğru belirleyerek oluşturduğumuz roadmap sonucunda organik görünürlük ve organik trafik sayısında %101 oranında artış sağladık.

Detaylar
Sateen
EndüstriTekstil

Verdiğimiz Hizmetler

Sateen SEO Süreci
Analiz
Çalışmalara temel analiz süreci ile başlayarak ilk ay içerisinde sağlıklı bir roadmap çıkarabilmek için sadece analizlere vakit ayırdık. Bu süreçte siteye zarar verdiğini düşündüğümüz 500'den fazla domaini tespit ederek disavow işlemlerini gerçekleştirdik. Sadece bu işlem sonrasında bile sitenin SEO görünürlüğünde ve organik trafiğinde artışlar görmeye başladık.
Süreç
Çıkardığımız roadmap doğrultusunda siteyi zararlı bağlantılardan ayırarak güncel algoritmalar doğrultusunda tüm teknik kriterler üzerinden sitenin genel analizi yapılarak url yapısı, breadcrumb yapısı, kategori açıklamaları, ürün sayfalama sistemi, filtreme alanları, masaüstü ve mobil hızları, anahtar kelime yoğunlukları ve site içi link inşası gibi bir çok alanda tespit ettiğimiz hataların iyileştirilmesi yapıldı.
Sonuç
Yapılan iyileştirmeler sonucunda 2 Aylık SEO çalışması sonucunda organik trafikte %101 oranında trafik artışı sağlandı.

İstatistikler

%101
Organik Trafik Artışı

İnciakü SEO Başarısı

Akü sektörünün öncü firması olan İnci Akü ile tüm site içi sağlık sorunlarını giderdikten sonra çalıştığımız Akü ve türevi 20 anahtar kelimenin 18 tanesinde ilk sayfaya, bu 18 kelimenin 9 tanesinde ilk sıraya ulaşma başarısı sağladık.


İstanbul Alerji ADS Başarısı

Alerjik hastalıklar alanında tedavi çözümleri sunan bu alanda ün kazanmış Prof. Dr.Ahmet Akçay’ın kliniği olan İstanbul Alerji üzerinden yürüttüğümüz dijital reklam çalışmaları ile kliniğin günlük ortalama randevu sayısını 30 gibi yüksek bir rakama çıkarmayı başardık.


Yükselmeye hazır mısınız?