444 4 915
444 4 915

İstanbul Alerji

Alerjik hastalıklar alanında tedavi çözümleri sunan bu alanda ün kazanmış Prof. Dr.Ahmet Akçay’ın kliniği olan İstanbul Alerji üzerinden yürüttüğümüz dijital reklam çalışmaları ile kliniğin günlük ortalama randevu sayısını 30 gibi yüksek bir rakama çıkarmayı başardık.

Detaylar
İstanbul Alerji
EndüstriSağlık

Verdiğimiz Hizmetler

İstanbul Alerji ADS Süreci

Nasıl Başardık?

Kampanya ağacını maksimum kırılımlara bölerek doğru anahtar kelime seçimi, gruplandırması ve eşleşme türleri ile reklam gruplarını oluşturduk. Bu gruplara özel tıklama oranını artırıcı ve kullanıcıyı randevu almaya sevk edecek reklam metinleri yazdık. Böylelikle kalite puanlarımız ve CTR’larımız iyileşirken tıklama maliyetlerimiz düştü.

Ek olarak lokal bazlı hedefleme yaparak çevre ilçelerden gelen kalitesiz trafiğin önüne geçtik.

Telefon aramalarına ve randevu alma butonlarına özel etkinlik kodları tanımlayarak reklamlarımızı bu dönüşümlere göre analiz ve optimize ederek maksimum verim elde etmeye çalıştık.

Görüntülü reklam ağında alerji konulu video ve sitelerde bannerlarımızı yayınlayarak bu alandan da verimli bir trafik elde ettik ve randevu sayımızı search tarafı dışında da besleyerek artırdık.

Tüm bu stratejiler ve diğer teknik stratejiler ile kliniğin günlük ortalama randevu sayısını 30 adete çıkardık.

Fonex Kozmetik ADS Başarısı

Performans Pazarlama ekibimizle beraber Türkiye’nin önde gelen kozmetik üreticilerinden biri olan Fonex Kozmetik’in Google Ads gelirini 1 ayda %193 artırdık. Ek olarak %233 işlem ve %130 dönüşüm oranı artışı elde ettik.


Sateen SEO Başarısı

Sateen ile gerçekleştirilen SEO çalışmalarında sadece 500’den fazla domaini tespit ederek disavow işlemlerini gerçekleştirdik. Sadece bu işlem sonrasında sitenin SEO görünürlüğünde ve organik trafiğinde artışlar sağlandı.


Yükselmeye hazır mısınız?